KONTAKT 

GAIA Museum Outsider Art

Lene Bredahls Gade 10

8900 Randers C

+45 89 15 83 38

gaia@randers.dk

Administration, Museum og Internationale projekter

Anna Noe Bovin, leder

+45 89 15 83 30

+45 20 47 88 32

anna.noe.bovin@randers.dk

Pernille Gajhede Haagensen, bogholder

+45 89 15 83 33

pernille.gajhede@randers.dk

Gaia Akademi

Mette Nyboe Grønkjær, pædagogisk koordinator

+45 24 45 82 32

mette.nyboe.gronkjaer@randers.dk


Anna Noe Bovin, leder

+45 89 15 83 30

anna.noe.bovin@randers.dk


Pernille Gajhede, bogholder

+45 89 15 83 33

pernille.gajhede@randers.dk

Pia Græsbøll Ottesen, kunstmentor


Lho Høiris, kunstmentor


Lærke Juul Christensen, pædagog

+45 21 53 62 22

laerke.juul.christensen@randers.dk


Trine Egedal Jensen, STU-pædagog

+45 20 22 30 31

trine.egedal.jensen1@randers.dk


Beth Knudsen, pædagog

Butik & Kreativt Værksted

Bonnie Thorup Koch, pædagog

+45 89 15 83 32

bonnie.thorup.koch@randers.dk


Maria Kristiansdottir, skrædder

Café Gaia Papaya & Køkken

Telefon: +45 89 15 83 37


Tina Kirkegård Nielsen, pædagog

tina.kirkegard.nielsen@randers.dk


Gitte Berthel, pædagog

gitte.berthel@randers.dk


Trina Nyegaard Ibsen, ernæringsassistent

Tina.Nyegaard.Christensen1@randers.dk


Birgitte Møller Kristensen, køkkenassistent

Rammeværksted

Henrik Stig Kristensen

teknisk servicemedarbejder

+45 89 15 83 34

henrik.stig.kristensen@randers.dk

FotoGrafik

Ivan Sand, grafiker

+45 89 15 83 31

gaia.fotografik@gmail.com

Design & Service

Trine Egedal Jensen, pædagog

+45 20 22 30 31

trine.egedal.jensen1@randers.dk


Connie Lynggaard Christensen, pædagogmedhjælper

+45 89 15 83 35

connie.lynggaard.christensen@randers.dk

Gaia VIA

Ty Clausen, kok

Direkte: +45 89 15 83 41

ty.clausen@randers.dk


Vivi Drejer, ernæringsassistent

Gaia Museum, Lene Bredahls Gade 10, 8900 Randers C