KONTAKT 

GAIA Museum Outsider Art

Lene Bredahls Gade 10

8900 Randers C

+45 89 15 83 38

gaia@randers.dk

Administration, Museum og Internationale projekter

Anna Noe Bovin, leder

+45 89 15 83 30

+45 20 47 88 32

anna.noe.bovin@randers.dk

Pernille Gajhede Haagensen, sekretær

+45 89 15 83 33

pernille.gajhede@randers.dk

Gaia Akademi

Mette Nyboe Grønkjær, pædagogisk koordinator

+45 24 45 82 32

mette.nyboe.gronkjaer@randers.dk


Anna Noe Bovin, leder

+45 89 15 83 30

anna.noe.bovin@randers.dk


Pernille Gajhede, bogholder

+45 89 15 83 33

pernille.gajhede@randers.dk


Pia Græsbøll Ottesen, kunstmentor

Mette Elimar Jensen, kunstmentor

Lærke Juul Christensen, pædagog

+45 21 53 62 22

laerke.juul.christensen@randers.dk


Flemming Nielsen, pædagog

flemming.nielsen@randers.dk


Beth Knudsen, STU-pædagog

+45 29 39 39 94

beth.dorte.knudsen@randers.dk


Majken Sørensen, støttepædagog


Butik & Kreativt Værksted

Bonnie Thorup Koch, pædagog

+45 89 15 83 32

bonnie.thorup.koch@randers.dk


Maria Kristiansdottir, skrædder

Café Gaia Papaya

Telefon: +45 89 15 83 37


Tina Kirkegård Nielsen, pædagog

tina.kirkegard.nielsen@randers.dk


Lone Bøgeskov Kaas, kok

lone.bogeskov.kaas@randers.dk


Birgitte Møller Kristensen, køkkenassistent

GAIA Design

Trine Egedal Jensen, pædagog

+45 20 22 30 31

trine.egedal.jensen1@randers.dk


Marie Stenumgaard Lind, psykomotorisk terapeut

marie.stenumgaard.lind@randers.dk


Connie Lynggaard Christensen, pædagogmedhjælper

+45 89 15 83 35


GAIA Grafisk

Martin Eriksen, grafiker

+45 89 15 83 31

gaiagrafisk@gmail.com

martin.eriksen@randers.dk

Rammeværksted

Henrik Stig Kristensen

teknisk servicemedarbejder

+45 89 15 83 34

henrik.stig.kristensen@randers.dk